Відгуки / Reviews


Шановні клієнти, для нас дуже важливі Ваші відгуки та пропозиції. Усі вони будуть розглянуті та взяті до уваги для постійного покращення якості послуг, що надає Лижна та сноуборд школа “Буковель”!

Тиждень тому наша сім”я повернулося з Буковелі. Були вперше, на лижах жодного разу не пробували кататися, навіть стояти)) Приїхали лише на три дні, залишився один день, тому вирішили взяти інструктора для дитини (8 років) і для мене:) Висловлюємо захоплення і вдячність нашим інструкторам Анюк Андрію Михайловичу та Анюк Михайлу Михайловичу. Андрій Михайлович був моїм інструктором, після першого і останнього уроку я вже здолала трасу №1 за 20 хв, хоча до цього не могла навіть стояти на лижах:) Його професіоналізм стосується не лише тренування катання на лижах, але й дуже гарної психологічної підтримки 🙂 Михайло Михайлович був тренером дитини, вона вже… Читати далі “Тиждень тому наша сім”я повернулося”

Тетяна
Березень 26, 2017

Прошёл почти месяц, как мы с семьей вернулись с Буковля. Получили огромное количество ярких, незабываемых эмоций. И не малая доля от этого, составляет работа инструкторов лыжной школы. Нашему сыну 3,5 года, пробовали первый раз ставить на лыжи – эта миссия досталась Николаю Кабину. Детки в таком возрасте часто отвлекаются от занятий и начинают паясничать. Наш не исключение)))). Николай сумел найти подход к ребенку. Сын, очень доволен, и опять зовет нас на лыжи))). Большое СПАСИБО, Микола!))) А также хочется выразить огромную благодарность инструктору Саше Ярошуку. Этот супер-человек, знакомил меня с лыжами «с нуля».)) Очень компетентный инструктор. С ним легко в общении,… Читати далі “Прошёл почти месяц, как мы”

Татьяна Албул
Березень 17, 2017

Вернувшись домой, захотелось написать пост личной благодарности моему первому инструктору в горнолыжном деле. Мне с ним несказанно повезло. Несмотря на весь страх и ужас, который переживал мой внутренний шизоид при виде спусков и неуклюжих новичков валивших со всех сторон, Саша был спокоен и благосклонно устойчив в своём намерении стащить меня с учебной горки и довезти хоть пару раз на синюю трассу. Нас в этом эксперименте объединяло отличное чувство юмора, его уверенность и мое интуитивное доверие. И пускай моей маленькой лыжнице всего 4 часика отроду, она считай совсем младенец, я довольна, что она родилась. Спасибо моим девочкам-суперлыжницам ( Елена Грушевская, Людмила… Читати далі “”

Наталия Шарыгина
Лютий 28, 2017

Хочу ще раз дуже подякувати Bukovel Ski School за цікаві розіграші та надану чудову можливість підвищити свій рівень катання з професійним інструктором на схилах Буковелю! Особлива подяка чудовому інструктору Роману Семаку за цікаве навчання, корисні поради, терпіння і високий професіоналізм! Заняття залишило море позитивних вражень та велике бажання надалі прогресувати і вдосконалювати свою техніку катання!

Sofiya Sorokivska
Лютий 20, 2017

Залиште ваш відгук:

Обов'язкове поле

Вкажіть ваше повне ім'я
Вкажіть вашу електронну пошту
Залиште свій відгук

Бажаєте самостійно навчати рідних та близьких?

Якщо Ви впевнено та вміло катаєтесь на гірських лижах чи сноуборді, ознайомтесь із процедурою отримання дозволу на навчання рідних та близьких. Це займе не більше 5 хвилин та дозволить Вам комфортно передати свою майстерність близьким.