BUKOVEL CUP

BUKOVEL CUP – cвято гірськолижного спорту на курорті Буковель в новому, цікавому форматі: спортивні змагання + розважальна вечірка для всіх любителів гірських лиж.

Змагання відбудуться 9-10 березня на схилі 5F. в Олімпійській дисципліні слалом – гігант (GS).

Під час змагань потрібно максимально швидко спуститися спортивною трасою слалому гіганту (GS) , майстерно виконуючи повороти та правильно об’їжджаючи комбінації контрольних воріт. Всі учасники діляться на вікові групи (кожні 10 років), тому це хороша можливість позмагатися зі своїми ровесниками та друзями на трасі яка відповідає параметрам Олімпійських змагань та міжнародним правилам FIS.

У змаганнях приймають участь чоловіки та жінки, які діляться на любителів та мастерс в різних вікових категоріях від 16 до 80 років.

ЛЮБИТЕЛІ
 – всі бажаючі гості ТК Буковель, які вміють кататися на лижах та прагнуть перевірити свій рівень їзди на швидкість на справжній спортивній трасі.
МАСТЕРС – колишні спортсмени, діючі тренери та інструктори гірськолижного спорту.

Діючі спортсмени з відкритими FIS кодами та учасники Чемпіонатів чи Кубків України за останні 2 роки до участі в даних любительських змаганнях не допускаються.

Дані змагання зміцнюють командний дух, оскільки індивідуальний результат кожного учасника у своїй групі, приносить залікові очки команді. Відповідно найкращі команди за підсумками всіх етапів сезону отримають супер кубки від організаторів. Шанси потрапити на п’єдестал є в кожного остільки за один етап розігрується 56 комплектів нагород (168 медалей). Додаткову мотивацію створюють численні спонсори, які підтримують змагання та дарують хороші призи для переможців.

Родзинкою свята є драйвове AFTER-PARTY (вечірка) по закінченню, в одному відпочинкових закладів курорту.

У програмі вечора:

знайомство з учасниками, враження від траси, конкурси, тости на лижну тематику, перегляд фото та відеозвітів про перший змагальний день
нагородження переможців та призерів від партнерів та організаторів змагань
апетитний фуршет та п′янкі настоянки
музика із запальними танцями

Саме на таких змаганнях можна перевірити рівень катання кожного лижника. А найголовніше – приємно, спортивно та весело провести час, тому запрошуємо всіх прийняти участь!)

Детальніша інформація та реєстрація учасників на сайті: http://sportbukovel.com/bukovelcup2019/