Додаткові послуги


Компанія Sport Management Team – професійний організатор спортивно-розважальних заходів на туристичному комплексі «Буковель».

Команда компанії – це колектив досвідчених менеджерів і професіоналів.

Матеріально-технічна база Sport Management Team створює всі необхідні умови для організації і проведення змагань на найвищому рівні.

Ми лідер в Україні за кількістю та якістю проведення змагань з олімпійських дисциплін: гірські лижі і сноубордінг. Також проводимо змагання з бігових лиж, могулу, фрістайлу, слоупстайлу, сноубордкрос, корпоративні змагання і квести для компаній. Дізнатись більше.

Event Pro – це компанія з надання професійних послуг у сфері корпоративного відпочинку та розважальних заходів у ТК «Буковель». Ми постійно знаходимось на курорті з 2010 року, а тому добре знаємо всі його можливості і маємо унікальний досвід з організації різноманітних подій в цьому регіоні Карпат. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, враховуючи його побажання та вимоги. Наша команда організовує сценарії дозвілля оригінального формату на найвищому рівні.

Бажаєте самостійно навчати рідних та близьких?

Якщо Ви впевнено та вміло катаєтесь на гірських лижах чи сноуборді, ознайомтесь із процедурою реєстрації на навчання рідних та близьких. Це займе не більше 5 хвилин та дозволить Вам комфортно передати свою майстерність близьким.