У всьому світі основними правилами безпеки на гірськолижних схилах вважають 10 правил FIS! Інша назва — Білий Кодекс, розроблений Міжнародною Федерацією Лижників (Federation Internationale de Ski). Цих 10 простих правил є основою гірськолижного етикету.
Легкою та джазовою ходою (інакше – спуск та підйом пішки) варто проходитись скраю схилу, а не по середині.
По профілю в Інстаграм вас не ідентифікують, куди важливіше мати при собі документи, що засвідчують особу.
Ви, можливо, і нащадок Шумахера, але про контроль швидкості і напряму руху на схилі не забувайте. Акцент зробіть на крутості та підготовленість схилу, погодних умовах, кількість людей на схилі.
Пішоходні переходи на схилах планують встановити у 2098 році, а поки їх не встановили – не перешкоджай руху тих, хто знаходиться нижче по схилу.
Ти, звісно, не камаз на схилі і, швидше за все, тебе об’їдуть, але, як співає Христина Соловій: «Хто, як не ти?» подбає про безпечну дистанцію до кінця маневру?
На схилах переглядайте не нову серію улюбленого серіалу, а знаки і маркування. Не так цікаво, але так необхідно!
І хочеться, і колеться. Ех, жодних світлофорів та одобрювальних зелених сигналів світлофора на схилах. Оцініть ситуацію самостійно, не створюйте небезпек!
На лижі та сноуборди аварійну сигналізацію ще не встановили. Хочеш зупинитись? Зроби це з краю траси, а не по середині.
Станьте агентами 007 на схилах для тих, хто потребує допомоги. Не проїжджайте повз! А потім зателефонуйте тим, хто завжди на вістрі безпеки – +380 (67) 342 31 11.
Не будьте нарцисами, схил – це саме те місце, де варто подбати про інших.