Реєстрація на навчання рідних та близьких.
Bukovel Ski School


Хочете спробувати себе в ролі сімейного інструктора? Bukovel Ski School вже 5 років поспіль надає можливість навчати своїх рідних та близьких на спеціальних схилах різної складності.

Проведення навчальних заходів на ТК «Буковель»

Розпочинаючи з 2014 року, на території ТК «Буковель» дозволяється навчати катанню на гірських лижах та сноуборді тільки інструкторам Bukovel Ski School та інструкторам партнерських шкіл, що пройшли реєстрацію на навчання. Окрім професійних інструкторів, що проводять навчання в «Лижній школі Буковель», ми надаємо також можливість зареєструватися для навчання рідних і близьких.

Bukovel Ski School має можливість зареєструвати вас для навчання родичів на спеціальних тренувальних схилах. Дане правило запроваджено, з метою підвищення рівня сервісу катання на курорті та рівня безпеки туристів з різним рівнем підготовки. Ви маєте можливість безпечно навчати ваших родичів або вдосконалювати техніку катання на гірських лижах та сноуборді, проводячи заняття на відповідних схилах ( для початківців чи для професіоналів), пройшовши реєстрацію.

Навчальні заняття на території гірськолижного курорту Bukovel, мають право проводити:

 • інструктори з гірських лиж та сноубордингу «Лижної школи Буковель»;
 • інструктори інших партнерських шкіл, які є офіційними партнерами та пройшли реєстрацію на проведення занять;
 • люди, які проводять навчання своїх близьких родичів (дітей, дружину, чоловіка, батька, матір, рідного брата або сестру) та зареєструвалися на навчання.

Для проведення навчання катанню Вам буде потрібно зареєструватися, для цього вам потрібно подати заявку.

Як зареєструватися на навчання родичів?

 1. Заповнити та надіслати форму on-line реєстрації (анкета наведена нижче)
 2. Заповнити та подати заявку на території Лижної школи «Буковель» 7а
  (вище нижньої станції витягу №7)

Документи, які потрібні для реєстрації

 • паспорт або водійські права особи, що буде проводити навчання
 • паспорт або водійські права особи, для якої будуть проводити навчання
 

Зареєструватися на проведення занять можна у відділенні «Лижної школи Буковель» 7а (вище нижньої станції витягу №7)”.

В разі, якщо при проведенні навчання будуть виявлені правопорушення, адміністрація «ТК Буковель» буде застосовувати санкції:

 • Попередження
 • Блокування ski-pass
 1. В день проведення тренувальних занять необхідно з’явитися разом з Вашими учнями у відділення 7а «Лижної школи Буковель» (вище нижньої станції витягу №7) з 9:00 до 16:00, де впродовж 10-15 хв Вам буде виданий реєстраційний лист на навчання. Також можна зареєструватися завчасно, відправивши заявку з сайту. Анкета реєстрації для навчання наведена на цій сторінці нижче.
  При зустрічі у відділенні лижної школи:
  Ви будете ознайомлені з правилами безпеки поводження на схилах під час проведення Ваших занять.
  Узгоджується час початку та закінчення заняття, визначається рівень складності схилу для навчання та № траси у відповідності до рівня катання учнів.
  Вам видадуть манішку та реєстраційний лист на проведення навчання.


  Документи, які необхідно мати при собі: паспорт або водійські права, особи що буде проводити навчання, а також учня.

 2. Інструктору на час занять видається манішка Bukovel Ski School, вартість завдатку – 200 грн, завдаток повертається після закінчення заняття та повернення манішки.
 3. Ви можете розпочати навчальні заняття, одразу після отримання реєстраційного листа та манішки. На час заняття манішка має знаходитись на Вас.
 4. По закінченню уроків, манішка та реєстраційний лист на проведення навчання ви повертаєте в «Лижну школу Буковель».

Організація зимового та літнього відпочинку і корпоративних заходів на курорті «Буковель». Зокрема, створення командоутворюючих треннінгів, квестів та естафет. Комплексний підхід до урочистих подій та дитячий відпочинок, Гори – це не тільки походи, а й рафтинг, квадротури і велопрогулянки.

Дізнатись більше

Заявки на отримання дозволу
Наприклад: 12.10.2015, 15:45
Sending

Заповнити заявку на реєстрацію

Заповнюючи заявку, необхідно вказати усі дані вашої особи та контактні номери телефонів.

Приватні особи мають вказати адресу, а представники гірськолижних шкіл-партнерів вказують назву школи та контактні дані відповідної школи. Уважно заповнюйте дані, про дату та час, який ви зазначаєте для проведення навчання.
Обов’язково потрібно заповнити короткі дані про ваших учнів. При поданні заявки на підтвердження та отримання манішки, необхідно вказати свої паспортні дані.

* – заповнивши та відправивши цю заявку, Ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних.