Працюй в Bukovel Ski School


Долучіться до команди Bukovel Ski School! Отримайте досвід катання на гірських лижах або сноуборді, навчайте інших та отримайте масу задоволення.

Гірськолижний інструктор

Лижна школа Буковель запрошує до співпраці фізично розвинених, позитивних людей з хорошим рівнем катання на гірських лижах. Працюйте з нами - спілкуйтесь з однодумцями, займайтесь улюбленою справою, отримуючи за це фінансову винагороду!

Детальніше

Інструктор зі сноубордингу

Вправно катаєтесь на сноуборді, любите знайомства та активний спосіб життя? Ця вакансія для вас! Лижна школа Буковель
запрошує до співпраці молодих людей з хорошим рівнем катання на сноуборді. Працюючи з нами, ви будете не тільки займатись улюбленою справою, а й отримувати за це фінансову винагороду!

Детальніше

Іспит
для інструкторів з категорією «С»

Інструктори, які проходили курси інструкторів минулого сезону можуть скласти іспит та уникнути повторного проходження курсів інструкторів в сезоні 2014 / 2015. Виберіть зручну дату та відправте заявку на складання іспиту прямо зараз!

Лекторські курси


Теоретична та практична частини навчання лише за 5 днів! Планується тільки 1 заїзд. Отож, поспішайте!

Бажаєте самостійно навчати рідних та близьких?

Якщо Ви впевнено та вміло катаєтесь на гірських лижах чи сноуборді, ознайомтесь із процедурою реєстрації на навчання рідних та близьких. Це займе не більше 5 хвилин та дозволить Вам комфортно передати свою майстерність близьким.